מה זה ניכיון שיקים בבנק

ניהול תזרים מזומנים

תזרים מזומנים לעסק בעיה של תזרים מזומנים היא אחת הסיבות העיקריות לקריסה של עסקים קטנים ובינוניים. מבחינה מקצועית, תזרים מזומנים הוא מונח בניהול וחשבונאות המתייחס לתנועה של כסף מיחידה עסקית אחת ואליה לאורך תקופת זמן קצובה. אותה יחידה עסקית יכולה להיות עסק שלכם

קרן השתלמות

מהי קרן השתלמות ומתי ניתן להשתמש בה

יכול להיות ששמעתם עליה בקצרה ויכול להיות שכבר השקעתם בה את כספכם אך זה הזמן להכיר אותה לעומק. מתוך כל תחום הפיננסים שחשוב לכל אחד מאיתנו, קרן השתלמות היא אחת ההשקעות החשובות ביותר שתבצעו. לרוב היא מגיעה בדמות השקעה לשכירים אך יש גם קרן השתלמות לעצמאיים. זה הזמן להכיר אותה ולהבין מתי היא שימושית.

כולם מחפשים מקום להשקיע

אם לא תשקיעו את הכסף שלכם במקום כלשהו הוא יכול לאבד מערכו בהמשך. אמנם לא שמים לב לשינויים כאלו תוך כמה שנים אך זוהי גישה חשובה הרי התשואה שהכסף שלכם יכול לעשות גם למשל עשר שנים יכולה להיות אלפי שקלים. אם אתם לא צריכים את הכסף עכשיו, תשקיעו אותו לכמה שנים ואפילו תקבלו כמה אפיקי השקעה מאוד נוחים ובטוחים כשאחד מהם זו קרן ההשתלמות. למעשה, שכירים יכולים להפריש חלק מהמשכורת שלהם וכך לא להרגיש את ההפסד בפועל ויחד עם העובדה שהמעסיק מפריש גם הוא פי 2 או פי 3 מהם, אפשר למעשה לקבל סכום לא מבוטל אחרי כמה שנים.

מה היתרונות בקרן השתלמות?

תחום הפיננסים כולל כל כך הרבה אפשרויות השקעה כך שלא תמיד ברור מה ההבדל ביניהם. קרן השתלמות היא אחד האפיקים הכי טובים בעיקר בגלל 3 סיבות. הראשונה, היא נותנת תשואה נאה גם לטווח בינוני כך שאם אתם צריכים את הכסף בשנים הבאות תוכלו לקבל אותו. ניתן להשתמש בכסף כבר אחרי 6 שנים מה שאומר שלא מדובר בהשקעה שבהכרח תהיה לטווח הארוך. שנית, דמי הניהול יחסית נמוכים בגלל התחרותיות בשוק דבר שהופך את החיסכון לנוח יותר. שלישית, מדובר בקרן גמישה מאוד ואפשר לעבור בין מסלולי השקעה בסיכון שונה מתי שרוצים בלי לשלם מס על הרווח.

כיצד אפשר להשתמש בכסף שבקרן השתלמות?

אחת השאלות הגדולות היא מה קורה כשאנו צריכים כסף זמין. אנשים רבים רוצים למשוך את הכסף מקרן ההשתלמות אך יודעים שזה יפגע להם בחיסכון כי הסף שם ממשיך לגדול. למעשה, נמיתן לקחת הלוואה מקרן ההשתלמות ומדובר על הלוואה מאוד אטרקטיבית שיכולה להיות מועילה במיוחד לכל מטרה.

גם תמצאו אצלנו את המידע הבא:

  • מהי קרן השתלמות
  • הלוואה כנגד קרן השתלמות
  • ניוד קרן השתלמות
  • קרנות השתלמות ביצועים
  • משרד האוצר השוואת קרנות השתלמות
  • כמה קרנות השתלמות אפשר לפתוח
מודעות: