מה זה ניכיון שיקים בבנק

ניהול תזרים מזומנים

תזרים מזומנים לעסק בעיה של תזרים מזומנים היא אחת הסיבות העיקריות לקריסה של עסקים קטנים ובינוניים. מבחינה מקצועית, תזרים מזומנים הוא מונח בניהול וחשבונאות המתייחס לתנועה של כסף מיחידה עסקית אחת ואליה לאורך תקופת זמן קצובה. אותה יחידה עסקית יכולה להיות עסק שלכם

פוליסת ביטוח

איך לבחור פוליסת ביטוח רכב נכונה?

מעוניינים לבטח את הרכב שלכם ואת עצמכם בביטוח חובה? אין ספק שאתם מקבלים החלטה חכמה, אך מכאן צריך כמובן לשים לב, שיש מגוון רחב למדי של אפשרויות. כיום, יש מספר חברות ביטוח רכב, שישמחו לנסות ולשכנע אתכם להצטרף דווקא אליהן, ודרכן לרכוש פוליסת ביטוח חובה, ביטוח מקיף, וביטוח צד ג'. עם זאת, חשוב מאד שאתם כצרכנים חכמים, תדעו לעשות את העצירה רגע לפני, בכדי לבחור בחברת הביטוח, שתספק לכם את התנאים הטובים ביותר שיש. אז איך בוחרים בחברה שתתאים לכם?

פוליסות ביטוח – כמה טיפים לבחירה

  • כמה רכבים ונהגים צריך לבטח? – יש הבדל בין מצב שבו אתם צריכים לבטח רכב אחד עם שני נהגים, לבין מצב שבו יש שני רכבים עם חמישה נהגים שונים. יש חברות ביטוח רכב, שמוכנות להציע מבצעים מיוחדים למשפחות שמצטרפות, בעוד שאפשר למצוא לעתים חברת ביטוח רכב, שדרכה דווקא משתלם יותר לבטח רכב בודד. כדאי לשים לב אם כן, להצעות של חברות הביטוח בתחום.
  • שימו לב לנקודות רגישות – אם מדובר על ביטוח של נהג מנוסה, ללא עבר בעייתי בתחום התעבורה, והרכב נחשב לבטיחותי אך לא מבוקש ע"י גנבים, כנראה שרוב ההצעות יהיו זולות ושוות (משתלם מאד לכל חברת ביטוח רכב להציע פוליסת ביטוח לאדם כזה). עם זאת, אם יש לכם נקודות רגישות – כמו נהג חדש, נהג צעיר, נהג עם עבירות קודמות, רכבים מבוקשים ע"י גנבים, או ישנים מאד – זו הנקודה שצריך תמיד להשוות בין החברות השונות.

לא לשכוח להשוות מחירים

אולי הטיפ החשוב ביותר לבחירת חברת ביטוח רכב, הוא תמיד לבצע השוואת מחירים. כיום, דרך אתרי האינטרנט השונים, אפשר לבצע השוואת מחירים נוחה ויעילה למדי, ע"י הזנת פרטי המבוטחים והרכבים. הקדישו לכך לפחות יום אחד, כדי להשוות בין ההצעות ולבחור בפוליסת ביטוח המשתלמת ביותר.

מודעות: