מה זה ניכיון שיקים בבנק

ניהול תזרים מזומנים

תזרים מזומנים לעסק בעיה של תזרים מזומנים היא אחת הסיבות העיקריות לקריסה של עסקים קטנים ובינוניים. מבחינה מקצועית, תזרים מזומנים הוא מונח בניהול וחשבונאות המתייחס לתנועה של כסף מיחידה עסקית אחת ואליה לאורך תקופת זמן קצובה. אותה יחידה עסקית יכולה להיות עסק שלכם

נטילת הלוואות מימון לטובת מסחר באופציות

כאשר מדובר על מסחר בשוק ההון באופציות, הכוונה היא בעצם לחתימה על חוזה, אשר בו מובטח לכם מחיר קבוע

תמורת מכירה או קניה של מניה מסוימת – לעתים ללא זמן מוגבל, ולעתים לדבר יש גם תוקף פקיעה מסוים. מאחר שלעתים השוק יכול להיות במגמת עליה – הרי שרכישת מניות במחיר הקבוע שהובטח לכם באופציה (שאז היה נמוך יותר) יכול להיות כמובן דבר משתלם מאד. במצב הפוך שבו אתם צופים שהשוק ירד – אפשר להשקיע באופציות למכירת מניות – ואז אתם תיהנו מהמחיר הגבוה שלהן שתרוויחו. כך או כך, אתם זקוקים לרוב להון התחתי לצורך תשלום פרמיה על פעולת האופציות, וכמובן – לצורך כיסוי הפסדים. לכן, נטילת הלוואות לעסקים קטנות יכולה להתאים מאד למקרים הללו.

מסחר באופציות – איך הלוואות מימון מסייעות לכם?

  • להשקיע כסף בצורה נוחה – אם אתם לוקחים כסף מחשבון העו"ש שלכם ומעבירים ישר לחשבון של סחר בבורסה ומפסידים אותו במסגרת הסחר באופציות, הרי שאתם בבעיה, שכן כעת ירד לכם סכום שלם מהחשבון. לעומת זאת, בנטילת הלוואה והשקעתה בבורסה, הרי שגם אם הפסדתם את הסכום – הרי שכעת מחזירים את ההלוואה לגוף הלווה באופן מדוד ובתשלומים לאורך זמן, כך שהנזק איננו קשה.
  • סכום התחלתי – הפוטנציאל לרווח מסחר באופציות הוא בהחלט קיים והוא אף לא קטן, אבל עולה השאלה כמה רווח תרצו לעשות? אם משקיעים סכומים זעומים מידי אמנם לא מפסידים הרבה – אבל גם קשה מאד הרוויח מכך. באמצעות הלוואות קטנות, תוכלו להגדיל את הסכום ההתחלתי ואם השקעתם באופציה בחוכמה וחזיתם את תנודת השוק – יהיה לכם כעת סכום גדול יותר שיאפשר לכם סחר רציני יותר, באופן הדרגתי כמובן.
  • אפשרות מגוונת להחזר – נניח שנטלתם הלוואות חוץ בנקאיות, וכעת הצלחתם לסחור בחוכמה באופציות ויש לכם רווח. האם צריך לחכות כמה חודשים או שנים עד שתחזירו את ההלוואה? ממש לא, אם אתם יכולים להחזיר את הסכום כבר עכשיו – יש גופים רבים שישמחו לקבל את מלוא הסכום בחזרה בבת אחת עם ריבית.

אופציה שקורצת לכולם

לא לחינם קיבלו האופציות את שמן – הן נושאות בתוכן את האפשרות לרווחים טובים, ובעזרת הלוואות קטנות, אפשר ליצור בסיס התחלתי מוצלח.

מודעות: