מה זה ניכיון שיקים בבנק

ניהול תזרים מזומנים

תזרים מזומנים לעסק בעיה של תזרים מזומנים היא אחת הסיבות העיקריות לקריסה של עסקים קטנים ובינוניים. מבחינה מקצועית, תזרים מזומנים הוא מונח בניהול וחשבונאות המתייחס לתנועה של כסף מיחידה עסקית אחת ואליה לאורך תקופת זמן קצובה. אותה יחידה עסקית יכולה להיות עסק שלכם

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות חוץ בנקאיות – לכל מי שצריך הלוואה!

כאשר אנו צריכים הלוואה למטרה כלשהי, המקום הראשון שרובנו פונים אליו הוא הבנק, אשר מעניק ללקוחותיו אפשרויות נוחות של הלוואות, עם ריביות סבירות ופריסות תשלומים נוחות, במרבית המקרים.

אך ישנם לא מעט מקרים שבהם אין אפשרות לקבל הלוואה מן הבנק, בגלל הלוואות קודמות, בגלל בעיות בחשבון הבנק או מסיבות אחרות. במקרים אלו עדיין אפשר לקבל את ההלוואה שזקוקים לה – על ידי האפשרות של הלוואה חוץ בנקאית.

הלוואה חוץ בנקאית בתנאים אקסקלוסיבים

לא רק הבנק מוסמך ומסוגל לתת הלוואות ללקוחות אשר זקוקים לכך. ישנן לא מעט חברות חוץ בנקאיות אשר מספקות מימון והלוואות במגוון אפשרויות ותנאים. ישנן חברות רשמיות אשר מוכרות לכולנו כחברות אשר מאפשרות קבלת הלוואות – חברות אשראי, למשל. חברות אלה מעניקות הלוואות בסכומים קטנים ובינוניים (ולעיתים גם בסכומים גבוהים יחסית), בתנאים נוחים, אך לרוב עם ריביות גבוהות יחסית.

במרבית המקרים, בהלוואות מחברות האשראי אין צורך בביטחונות מיוחדים, והריבית הגבוהה היא שמהווה את הביטחון להחזר ההלוואה. אפשרויות נוספות של הלוואות חוץ בנקאיות הן למשל קרנות פנסיה וחברות ביטוח. חברות אלה מאפשרות קבלת הלוואה, כאשר קרן הפנסיה או הביטוח אשר קיימות עבור הלקוח בחברה משמשות כביטחון להלוואה. כמובן, ישנן גם אפשרויות חוץ בנקאיות אחרות להלוואות, כמו חברות מימון פרטיות, גמ"חים, הלוואות מאנשים פרטיים, חברים או קרובי משפחה, ולחלופין גם הלוואות בשוק האפור וכדומה.

מתי ולמה כדאי לקחת הלוואות חוץ בנקאיות?

הלוואות שניתנות מחברות חוץ בנקאיות מאפשרות לכם לקבל הלוואות בסכומים הדרושים לכם מבלי לסתום את מסגרת האשראי הבנקאית, דבר שעשוי להיות חשוב מאד עבור אנשים מסוימים. בנוסף, חברות חוץ בנקאיות עשויות לגלות גמישות גבוהה יותר לגבי אפשרויות ההחזר, תנאי הריבית וכדומה. וכמובן, לעיתים אין אפשרות לקבל הלוואה בנקאית, כך שהאפשרויות החוץ בנקאיות הן הצלה למי שזקוק להלוואה.

עם זאת, כמובן, מומלץ שלא לקחת הלוואות משום סוג שהוא אם אין בהן צורך אמתי, על מנת להימנע ממצב של גלגול חובות ושל הצטברות של חובות לא מכוסים.

מודעות: