מה זה ניכיון שיקים בבנק

ניהול תזרים מזומנים

תזרים מזומנים לעסק בעיה של תזרים מזומנים היא אחת הסיבות העיקריות לקריסה של עסקים קטנים ובינוניים. מבחינה מקצועית, תזרים מזומנים הוא מונח בניהול וחשבונאות המתייחס לתנועה של כסף מיחידה עסקית אחת ואליה לאורך תקופת זמן קצובה. אותה יחידה עסקית יכולה להיות עסק שלכם

השקעה בבורסה

השקעה בבורסה – כך נבטיח הכנסה לטווח ארוך

אין זה סוד כי בשנים האחרונות נראה כי אנשים רבים מעוניינים להבטיח את הכנסתם עוד בהיותם עובדים, וגם לקראת יציאתם לגמלאות מטבע הדברים. האמת היא כי ישנן דרכים שונות לעשות זאת לרבות השקעה בנדל"ן והשכרתו, השקעה ביצירות אומנות אשר ערכן יעלה עם השנים כמובן, השקעה בעסקים שונים מתוך כוונה ליצירת רווחים וכדומה. אבל ללא כל צל של ספק אחת הדרכים הנפוצות והמומלצות היא השקעה בבורסה באפיקים שונים היכולים להבטיח לכם הכנסה נוספת, ומאד משמעותית גם בהיותכם עובדים ומשתכרים חודש בחודשו, וגם לעת יציאתכם לפנסייה. הכנסה מהשקעה במניות מכונה הכנסה פסיבית או הכנסה לטווח ארוך מכיוון שלאחר ההשקעה אין צורך בתחזוקתה, אלא ליהנות מהרווחים שלה עם הזמן.

השקעה בבורסה – כיצד לעשות זאת נכון

יש לזכור כי השקעה בבורסה איננה משחק, וכמו שניתן להרוויח בה כסף רב ניתן גם להפסיד. על מנת לעשות זאת נכון אל תעשו זאת לבד, אלא פנו לחברת השקעות או ליועץ השקעות על מנת שיוכל להרכיב לכם חבילת השקעה במניות שתהיה בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם ולציפיות שלכם. יועץ השקעות יוכל לפזר את ההשקעה שלכם בין סוגים שונים של ניירות ערך לרבות:

  • השקעה במניות
  • השקעה במדדים
  • השקעה באגרות חוב ממשלתיות או של חברות
  • השקעה בסחר מטבע חוץ
  • השקעה באופציות שונות

השקעה לטווח ארוך בניירות ערך יכולה לגרום לכם להכנסה פסיבית או הכנסה לטווח ארוך בכל שלב של חייכם, אבל חשוב לדעת כי יועץ השקעות לא יכול להבטיח לכם רווחים, ואם אתם לא מסוגלים לישון בלילה בגלל ההשקעה נסו אפיק השקעה אחר לכסף שלכם.

השקעה לטווח ארוך מיועדת לאנשים שיש להם כסף נזיל או כאלה שיכולים למנף את ההשקעה שלהם באמצעות נכסים שנמצאים בבעלותם.

מודעות: