מה זה ניכיון שיקים בבנק

ניהול תזרים מזומנים

תזרים מזומנים לעסק בעיה של תזרים מזומנים היא אחת הסיבות העיקריות לקריסה של עסקים קטנים ובינוניים. מבחינה מקצועית, תזרים מזומנים הוא מונח בניהול וחשבונאות המתייחס לתנועה של כסף מיחידה עסקית אחת ואליה לאורך תקופת זמן קצובה. אותה יחידה עסקית יכולה להיות עסק שלכם

הכנסה פסיבית

איך עושים כסף מהבית: המדריך המלא

אדם המעוניין להגדיל את המשכורת החודשית או להשיג רווחים מהירים יכול להשתמש במגוון כלים. במאמר הבא נסביר איך לעשות כסף מהבית ונביא טיפים מעשיים עבור השקעה בבורסה, בנדל"ן או בשוק ההון

השאלה איך עושים כסף מקבלת לאחרונה תפנית מפתיעה. עם עד לפני מספר שנים נהוג היה לזהות רווחים גבוהים עם עבודה קשה או שעות עבודה מאומצות במשרד, כיום יש משמעות גדולה יותר דווקא להשקעה עצמאית ועבודה מהבית. ההשפעה של התפנית הזו גדולה מכפי שנהוג לחשוב וזאת בשל מספר סיבות.

ראשית, מבחינה חברתית נחשבת עבודה מבית לאטרקטיבית לא פחות מכל עבודה אחרת. היום כבר לא מסתכלים בעין עקומה על אדם הבוחר להשקיע את כשרונו ומרצו בישיבה מול המחשב לצורך גיוס הון וגריפת רווחים. שנית, הטכנולוגיה היא חלק בלתי נפרד מהשינוי התרבותי וגם לה יש משמעות. רק בזכות ההתקדמות הטכנולוגית וביצועי המחשבים הניידים, הנייחים או אפילו הטלפונים הסלולריים ניתן לעשות כסף מבלי לקום מהכיסא. אבל איך משלבים בין הנתונים הללו ומייצרים את הרווחים הרצויים?

הכנסה פסיבית מהבית – בורסה, נדל"ן או אגרות חוב

הכנסה פסיבית – להלן שלוש תשובות לשאלה איך לעשות כסף מהבית:

א. בורסה – בורסה קורצת עבור משקיעים המכירים את שוק ההון ויודעים כיצד להתנהל בו. אפשר להשתמש באתרי אינטרנט ייעודיים על מנת לאסוף מידע אמין, לבצע השקעות בתקציב מוגבל או להרחיב את המסגרת בהתאם לרווחים. ההשקעה אינה מוגבלת לבורסה בארץ והיא רלוונטית עבור שווקים בכל רחבי העולם. מי ששואל איך לעשות כסף ולא מוגבל בזמן פנוי יכול להתחיל באופן מיידי להשקיע בבורסה.

ב. נדל"ן – השקעה בנדל"ן היא דוגמא מצוינת לאופן בו העידן המודרני מאפשר לעשות כסף מהבית. אין צורך לצאת מהבית על מנת לבדוק את האטרקטיביות של נכסי נדל"ן, לבצע השקעה ולרכוש או למכור דירות להשכרה בישראל. נדל"ן הוא תחום דינאמי עם מאפיינים העולים בקנה אחד עם כל התכונות והיתרונות של שימוש במחשב. כל מה שצריך על מנת לעשות כסף מהבית באמצעות השקעה בנדל"ן הוא להשיג את המידע הנכון ולהגיב בהתאם.

ג. אגרות חוב – בניגוד להשקעה בבורסה שיכולה לגרום חששות בקרב משקיעים לא מנוסים, רכישת אגרות חוב נחשבת סולידית יותר. כאן אין צורך בבדיקה של מניות חדשות לבקרים או במעקב אחר ביצועי חברה ספציפית. יש מסלולי השקעות באגרות חוב (באג"ח) התפורים למידותיו ויכולותיו הכלכליות של המשקיע. מסלולים סולידיים מציעים תשואה נמוכה אך בטוחה לאורך זמן, בעוד מסלולים אחרים מבטיחים תשואה גבוהה מאוד אך רמת סיכון בהתאם.

לסיכום, כנראה שכבר לא צריך לשאול איך לעשות כסף מהבית אלא להתמקד בשאלה מתי מתחילים. מומלץ לערוך סקר שוק לפני שמשקיעים בבורסה, בנדל"ן או באגרות חוב, ליצור קשר עם אנשי המקצוע הנכונים ובעיקר להקפיד על התנהלות שמתאימה למסגרת התקציב.

בנוסף תמצאו באתר גם את:

  • איך לייצר הכנסה פסיבית
  • הכנסה פסיבית באינטרנט
  • הכנסה פסיבית רעיונות
  • השקעה פסיבית
  • ועוד
מודעות: