מה זה ניכיון שיקים בבנק

ניהול תזרים מזומנים

תזרים מזומנים לעסק בעיה של תזרים מזומנים היא אחת הסיבות העיקריות לקריסה של עסקים קטנים ובינוניים. מבחינה מקצועית, תזרים מזומנים הוא מונח בניהול וחשבונאות המתייחס לתנועה של כסף מיחידה עסקית אחת ואליה לאורך תקופת זמן קצובה. אותה יחידה עסקית יכולה להיות עסק שלכם

ביטוח אישי

מה המשמעות של ביטוח אישי בעולם הפיננסי?

כאדם אשר עוסק בתחום ההימורים בחו"ל, חשוב לי מאד להסביר מה זה ביטוח אישי, ומה התפקיד שלו בעולם הפיננסי. כיום אנשים רבים מחפשים כלים שונים של חיסכון פיננסי דרך חברות הביטוח, תוכניות חיסכון דרך הבנקים, תיקי השקעות דרך חברות ההשקעות, ועוד. עם זאת, חשוב לי להסביר לכם מה המשמעות המדויקת של ביטוח אישי. בעולם שבו אנו חיים לעתים באי וודאות – לא רק אני כמהמר, אלא כל אחד ואחת מאתנו, אנו זקוקים לאפיקים שונים של חיסכון, בין השאר במסגרות הביטוח האישי.

להבטיח לעצמכם רשת פיננסית

  • להתכונן לגרוע מכל – פוליסות של ביטוח אישי מאפשרות לכם להתכונן למצבים רעים, שלא תמיד אנחנו חושבים עליהם. נכון שיש פוליסות של ביטוח שיכולות לדאוג לנו למקרים שונים – כמו למשל פוליסות לתאונות בעבודה, פוליסות לתאונות דרכים, וכיו"ב. אולם, כאשר מדובר על הביטוח האישי, הכוונה היא לפוליסה אשר תופעל לא בהכרח כאשר אתם נפגעים במסגרת מסוימת. כך למשל, מצב שבו אתם נופלים בביתכם, הוא מצב שבו הביטוח האישי יוכל לסייע לכם, שכן תוכלו לקבל כיסוי עבור הטיפולים הנדרשים, אובדן כושר עבודה, וכיו"ב.
  • תוכניות חיסכון מיוחדות – יש תוכניות של ביטוח אישי, אשר קשורות גם לאפיקים שונים של חיסכון. זו הכוונה בדיוק בתוכניות של חיסכון פיננסי. אלו הן תוכניות אשר מאפשרות להפקיד בכל חודש סכומים נמוכים יחסית, ליהנות מהצטברות דרך ההשקעה, ולפדות אותן בסיום התקופה – או כאשר המבוטח בתוכניות חו"ח נפטר. זה אפיק מעולה שמשלב בעצם בין ביטוח אישי, לבין חיסכון.
  • אפיקים בטוחים  – אפיקי הביטוח האישי מהווים השקעות בטוחות מאד, ואני כמהמר בהחלט מודע לכך. החיים שלנו יכולים להוביל אתנו לעתים לרווח ולעתים להפסד, אך אפיקי הביטוח, כשמם כן הם – בטוחים מאד, ומאפשרים לכם לקבל כיסוי במצבים קשים.

ביטוח אישי – לא לחכות לרגע האחרון

אחד הדברים שכדאי לזכור בנוגע למסגרות הביטוח האישי, הוא שכלל שאתם תקדימו להצטרף אליהן, כך יטיב. ההצטרפות למסגרות בשלב מוקדם בחייכם מאפשרת לכם לחסוך יותר כסף לטווח הארוך, ולקבל פרמיה מוצלחת. אני בעצמי הצטרפתי לתוכניות לפני מספר שנים, ולאחר שנפגעתי בתאונה אישית – יכולתי ליהנות מכספי הביטוח.

מודעות: